SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Ile kosztuje przedłużanie włosów?

2018-09-22
Ile kosztuje przedłużanie włosów?
Ile kosztuje przedłużanie włosów? Czy zagęszczenie naturalnych kosmyków jest drogie? Takie pytania każdego dnia zadają sobie kobiety, marzące o bujnej, pięknej fryzurze. Niestety, nie sposób odpowiedzieć na nie jednoznacznie. Cena zależy bowiem od szeregu czynników – metody przedłużania, rodzaju włosów czy renomy, czy lokalizacji salonu fryzjerskiego. W artykule przyjrzymy się tej kwestii nieco bliżej.

Koszt przedłużania włosów zależy od kilku czynników. Do najważniejszych należą:
- metoda przedłużania,
- rodzaj pasm (syntetyczne czy naturalne),
- lokalizacja i renoma salonu fryzjerskiego.

Metoda a cena przedłużania włosów
Ceny przedłużenia włosów w zależności od metody kształtują się następująco:
- włosy na keratynę: od 600 zł
- włosy na ringi: od 500 zł
- włosy tape on: od 500 zł
- dopinki clip in, przypinane u fryzjera: od 300 zł

Takie ceny obowiązują dla standardowej liczby pasm. W przypadku keratynowego przedłużania jest to zazwyczaj 100. Jeśli okaże się, ze do najlepszego efektu potrzeba jednak większej liczby pasemek (np. dlatego że naturalne włosy klientki są bardzo geste), ceny mogą być wyższe.

Rodzaj pasm a cena przedłużania włosów
Jeśli zdecydujesz się na przedłużanie włosów z użyciem naturalnych pasemek, zapłacisz więcej niż w przypadku tych syntetycznych. Warto wspomnieć jednak, że naturalne włosy słowiańskie prezentuje się na głowach Polek zdecydowanie efektowniej niż ich sztuczne siostry. Naturalne pasma z powodzeniem możesz farbować, suszyć suszarką, prostować i kręcić, traktując je dokładnie tak samo, jak swoje własne. Nawet najpiękniejsze syntetyczne kosmyki zawsze pozostaną „plastikowe”

Lokalizacja i renoma a cena przedłużania włosów
Przedłużenie włosów w renomowanym salonie w dużym mieście, będzie kosztować Cię nawet kilkaset złotych drożej niż w niewielkim, niepozornym zakładzie w mniejszej miejscowości.
Co z efektami? Czy doskonale znany fryzjer zapewni lepszą jakość niż ten mało znany? To zależy. W większości dużych salonów, które specjalizują się w przedłużaniu włosów, zarówno sposób przeprowadzenia zabiegu, jak i efekt będą naprawdę znakomite. Może się jednak zdarzyć, że mniej znany salon wykona ten sam sabieg również dobrze.

Czy w ramach oszczędności warto wybrać włosy syntetyczne?
Zabieg przedłużania wykonany przy pomocy włosów syntetycznych będzie tańszy niż ten, podczas którego używa się włosów naturalnych. Przyczyna takiego stanu rzeczy jet bardzo prosta. Naturalne dopinki są bowiem droższe od włosów syntetycznych. A to sprawia, że cały proces również staje się bardziej kosztowny.

Czy warto zapłacić mniej?
Choć zdania na ten temat są podzielone, naszym zdaniem nie warto wybierać włosów syntetycznych. Nawet jeśli cena zabiegu będzie istotnie niższa. Naturalne, dobrej jakości pasma zapewnią bowiem najwspanialszy i najbardziej naturalny efekt. Efekt, który nie może się równać z syntetykami. Jeśli chcesz wyglądać naprawdę świetnie, postaw na jakość. Jeśli to konieczne, daj sobie więcej czasu na uzbieranie potrzebnej kwoty. Jesteśmy pewni, że rezultaty będą warte oczekiwania.

Chcesz zaoszczędzić?
Zależy Ci na tym, aby cieszyć się pięknymi, gęstymi włosami, jednak nie możesz pozwolić sobie na wydatek rzędu 1000 zł? Nie martw się. Dzięki włosom clip in zyskasz zjawiskową fryzurę, a Twój portfel odetchnie z ulgą.

Czym są dopinki clip in?
Włosy clip in to pasma służące do samodzielnego przedłużania włosów. Przy pomocy specjalnego klipsa łączą się z naturalnymi pasmami, wydłużając je i pogrubiając. Gotowy zestaw clip in, w zależności od liczby elementów, długości i rodzaju kosztuje od 119 do 369 zł. Dopinki przyczepia się z tylu oraz z boków głowy, dopinając klipsy do naturalnych pasm. Samodzielne przyczepienie klipsów nie powinno być źródłem problemów. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, posłuż się dostępnymi w Internecie filmami lub zdjęciami instruktażowymi. Przy odrobinie wprawy „zrobienie całej głowy”, nie zajmie Ci więcej niż kilka minut.
Samodzielne przedłużanie włosów przy pomocy dopinek clip in ma jeszcze jedną, poza cenną istotną zaletę. Jeśli okaże się, ze w dłuższych włosach nie wyglądasz korzystnie lub nie czujesz się dobrze, w dowolnej chwili możesz je zdjąć. W przeciwieństwie do trwałych metod, dopinki clip in pozwalają na szybką modyfikację fryzury i równie szybki powrót do naturalnego looku. Taka propozycja będzie wiec świetna na imprezę, ślub czy inną wyjątkową okazję.

Nie korzystaj z usług przypadkowego stylisty
Przedłużanie włosów to zabieg, którego zadaniem jest nie tylko poprawa wyglądu, ale również samopoczucia i pewności siebie. Jeśli zależy Ci na tym, aby nie wyrzucić pieniędzy w błoto, korzystaj z usług sprawdzonych, doświadczonych stylistów. Jeśli chcesz sprawdzić, czy dłuższe włosy a dla Ciebie, postaw na domową metodę clip in. Dzięki niej osiągniesz oczekiwany efekt, nie wydając fortuny.
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2018

Polecane

pixelpixel