Polityka rabatowa

Rodzaje rabatów dla klientów sklepu BestHair
Program Lojalnościowy
Dla klientów posiadających założone konto klienta w naszym sklepie oferujemy możliwość zbierania punktów i wymiany ich na rabaty. Zasady działania programu są bardzo proste:

Włosy seria MAGIC - 0,5 punktu za każde wydane 1 zł w naszym sklepie
Włosy seria BASIC - 1 punkt za każde wydane 1 zł w naszym sklepie
Kosmetyki/Akcesoria - 1 punkt za każde wydane 1 zł w naszym sklepiePunkty można wymienić wg. poniższych zasad:
500 punktów - jednorazowy rabat 10 zł
1000 punktów - jednorazowy rabat 30 zł
1500 punktów - jednorazowy rabat 50 zł
2000 punktów - jednorazowy rabat 70 zł

Punkty za zamówienia "płatne z góry" są przyznawane w momencie wpłaty pieniędzy. Punkty za zamówienia "płatne przy odbiorze" są przyznawane w ciągu 7 dni roboczych. O każdej zmianie stanu konta użytkownik zostanie poinformowany drogą mailową. Stan konta punktowego można sprawdzić w Twoje Konto po zalogowaniu. Wymiany punktów na rabaty dokonasz w Koszyku przy składaniu zamówienia.


 

Cenowy Hit
Na stronie głównej sklepu będzie widoczna przecena o nazwie "Cenowy Hit" na wybrany produkt w wybranym okresie czasu. Rodzaj i czas trwania promocji będzie widoczny bezpośrednio na stronie głównej w sekcji "Cenowy Hit".
Rabat "Facebook"
1. Polub nasz profil na Facebook przez kliknięcie "Lubię to" oraz Udostępnij nasz profil na swojej tablicy wśród znajomych.
2. Po wykonaniu tych czynności napisz do nas mailowo na adres biuro@besthair.pl, w temacie napisz Facebook, a w treści tekst "Chcę odebrać rabat"
3. W mailu Podaj link do swojego profilu na Facebook.
4. W mailu zwrotnym w ciągu 3 dni otrzymasz od nas kod rabatowy.

Rabat 20 zł jest jednorazowy i obowiązuje dla zamówień na kwotę minimum 200 zł. Kod jest ważny bezterminowo. Promocja jest ważna od odwołania. Konto Facebook na którym wykonano akcję nie może być kontem fikcyjnym.Rabat "Metamorfoza"
Wyślij nam zdjęcie "przed" i "po" założeniu naszych włosów, a w zamian zgarnij rabat 10 zł na kolejne zakupy. Ile wyślesz zdjęć, tyle otrzymasz kodów rabatowych!

1. Napisz do nas mailowo na adres biuro@besthair.pl, w temacie napisz Metamorfoza, a w treści maila napisz tekst "Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego wizerunku w celach promocyjnych sklepu besthair.pl"
2. W mailu opisz ilu i jakich włosów użyto do przedstawionej metamorfozy.
3. Do maila dołącz zdjęcia "przed" i "po" założeniu naszych włosów, tak by było widać efekt Twojej metamorfozy.
4. W mailu zwrotnym w ciągu 3 dni otrzymasz od nas kod rabatowy.


Wykonane zdjęcia muszą być dobrej jakości, w pozycji stojącej, wykonane na jednolitym tle np. ściana(nie przyjmujemy zdjęć na tle innych osób, na tle mebli czy innych elementów wyposażenia). W przypadku nie zastosowania się do powyższych zasad lub przesłania nieatrakcyjnego zdjęcia zastrzegamy sobie możliwość niezaakceptowania zdjęć i nie przesłania kodu rabatowego. Nienagrodzone rabatem zdjęcie nie zostanie przez nas wykorzystane w celach promocyjnych

Rabat 10 zł jest jednorazowy
i obowiązuje dla zamówień na kwotę minimum 100 zł. Kod jest ważny bezterminowo. Promocja jest ważna od odwołania.

pixelpixel