URODADopinki do włosów
24.01.2018
Chcesz cieszyć się gęstą, bujną fryzurą? Nie musisz wcale wydawać fortuny w salonie fryzjerskim! Aby osiągnąć wspaniałe efekty, sięgnij po dopinki do włosów. Przy ich pomocy szybko wyczarujesz na głowie wymarzone uczesanie, wzbudzając zachwyt i podziw najbliższych.
Czytaj więcej
URODAMetody przedłużania włosów
17.01.2018
Przedłużanie włosów stało się w ostatnich latach niezwykle popularne. Doczepiane włosy naturalne pozwalają na uzyskanie pięknej fryzury w kilka chwil. Przedłużanie włosów jest o wiele zdrowsze i bardziej higieniczne niż noszenie peruki. Skóra głowy może oddychać, a doczepki obciążają tylko naturalne pasma. Dodatkowo doczepiane włosy wysokiej jakości można dowolnie stylizować: zakręcać, prostować, upinać i farbować.
Czytaj więcej
URODAPrzedłużanie włosów ringi
09.01.2018
Możliwość przedłużania i zagęszczania włosów pozwoliła wielu kobietom spełnić marzenia o pięknej, robiącej wrażenie fryzurze. Nawet panie o krótkich, cienkich włosach mogą uzyskać oszałamiający hollywoodzki look. Włosy doczepiane są o wiele wygodniejsze niż peruki, gdyż nie przykrywają skóry głowy i pozwalają jej spokojnie oddychać. Dodatkowo włosy doczepiane wysokiej jakości można dowolnie stylizować.
Czytaj więcej
URODAMetoda kanapkowa
02.01.2018
Przedłużanie włosów staje się w ostatnich czasach bardzo popularne. Nic dziwnego! Kobiety od zawsze marzyły o długich, pięknych, gęstych włosach, by wyglądać ponętnie i kusząco. Jednak nie każdej z nich są one dane. Wiele pań narzeka na swoje cienkie włosy, które nawet pomimo codziennych zabiegów stylizacyjnych nie chcą wyglądać jak te z okładki magazynu. To właśnie dla nich idealnym rozwiązaniem jest przedłużanie włosów metodą Tape On.
Czytaj więcej
URODACzy warto przedłużyć włosy?
18.12.2017
Przedłużanie włosów stało się w ostatnich latach bardzo popularne. Coraz więcej kobiet decyduje się zmienić swoje cienkie i krótkie włosy w prawdziwie lwie grzywy. Nic w tym dziwnego! Większość pań od zawsze marzyła o pięknych, długich i gęstych włosach, jednak niewielu z nich zostały one dane. Dzięki nowoczesnym metodom doczepiania włosów wreszcie mogą one spełnić swoje życzenia. Czy warto przedłużyć włosy?
Czytaj więcej
URODAPrzedłużanie włosów metodą kanapkową
15.12.2017
Przedłużanie włosów stało się modne kilka lat temu. Do Polski zaczęły trafiać świetnej jakości włosy, a techniki ich doczepiania rozwinęły się tak, że doczepki nie obciążają zbytnio naturalnych włosów właścicielki. Wśród metod przedłużania wyłoniło się kilku faworytów, jednak najwięcej pochwał zbiera tak zwana metoda kanapkowa.
Czytaj więcej
URODAWłosy doczepiane naturalne
12.12.2017
Kobiety kochają wszelkie możliwości zmiany swojego wyglądu. Nic więc dziwnego, że bezwarunkowo pokochały też doczepiane włosy naturalne. Dzięki różnego rodzaju doczepkom nawet panie o cienkich włosach mogą w ciągu kilku chwil stworzyć fryzurę swoich marzeń. Doczepiane włosy pozwalają nie tylko wydłużyć te naturalne, ale również zagęścić je.
Czytaj więcej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgadzam się
pixelpixel